İngilizceFransızcaİspanyolca

Sunucuları çalıştırın | Ubuntu > | Fedora > |


OnWorks favicon'u

keyanalyze - Bulutta Çevrimiçi

Keyanalyze'i Ubuntu Online, Fedora Online, Windows çevrimiçi emülatörü veya MAC OS çevrimiçi emülatörü üzerinden OnWorks ücretsiz barındırma sağlayıcısında çalıştırın

Bu, Ubuntu Online, Fedora Online, Windows çevrimiçi emülatörü veya MAC OS çevrimiçi emülatörü gibi birden fazla ücretsiz çevrimiçi iş istasyonumuzdan birini kullanarak OnWorks ücretsiz barındırma sağlayıcısında çalıştırılabilen komut anahtarıdır.

PROGRAM:

ADI


keyanalyze - Web of Trust analizi

SÖZDİZİMİ


anahtar analiz [ -H1 ] [ -i dosyada ] [ -o outdir ]

TANIM


anahtar analiz bir grup anahtar içindeki güven ağını analiz eder. Önceden işlenmiş anahtarları alır
girdi olarak (bkz. işlem_anahtarları(1)) ve hakkında istatistiklerle dolu bir çıktı dizini üretir
anahtarlar.

Genellikle gibi denir
$ pgpring -S -k ./keyring.gpg | proses_anahtarları > önişlem.anahtarları
$ anahtar analizi

SEÇENEKLER


-i dosyada
Dan oku dosyada yerine önişlem.anahtarları.

-o outdir
sonuçları koy outdir yerine çıktı/. Dizin oluşturulacak, eğer
zaten yok.

-h Yardım yazdırın.

-1 Varsayılan olarak, anahtar analiz çıktıyı ilkinden sonra adlandırılan alt dizinlere yazar
anahtar kimliğinin iki karakteri. Bu seçenekler bunu devre dışı bırakır; küçük için kullanışlı
anahtarlıklar.

YAZARLAR


M. Drew Streibdtype@dtype.org>,
Thomas Roesslerroessler@does-not-exist.org>,
Hal J. Burchhburch@halport.lumeta.com>,
Matt Kraaikraai@alumni.carnegiemellon.edu>,
Steve Langasekvorlon@netexpress.net>,
Matthew Wilcoxmatthew@wil.cx>

anahtar analiz(1)

onworks.net hizmetlerini kullanarak keyanalyze'i çevrimiçi kullanın


Ad


Ad